Kolaypaylas.com sitesini kullanan herkes aşağıda yazılı kuralları kabul etmiş sayılır.

Kolaypaylas.com, web sitesine yüklenen dosyalardan dolayı hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmez. Yüklenen dosyalar Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmalıdır. Yasalara aykırı içerik için tüm sorumluluk dosyayı yükleyen kişiye aittir.

Kolaypaylas.com, barındırdığı dosyaların içeriğinden ötürü doğabilecek maddi ve manevi mağduriyetlerden ve zararlardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı, paylaşım sistemini yasal olmayan amaçlar doğrultusunda kullanmamayı kabul eder.

Telif hakkı başkasına ait olan dosyaların yüklenmesi yasaktır.

Yasalara aykırı içeriğe sahip olan her türlü dosya, tespit edildiğinde uyarılmaksızın silinir.

Dosya silinme zamanı seçenekleri arasında “Hiçbir zaman silinmesin” seçeneği; o dosya üzerinde 3 ay boyunca, ziyaret edilme, indirilme veya güncelleme olduğunda en son yapılan işlemden sonra 3 aylık daha silinmeme hakkı tanınmasıdır. Bu 3 aksiyon gerçekleşmediği takdirde dosyanın silinmesinden kullanıcı hak talep edemez.

Kolaypaylas.com üzerinden paylaşılan dosyalar arama motorlarında çıkabilir ve herkes bu dosyalara ait sayfalara erişebilir. Şifre ile korumaya aldığınız dosyalar da bu hükme tabi olmakla birlikte, şifre girilmeden dosyanın indirilmesine izin verilmemektedir. Özel olduğunu düşündüğünüz veya gizliliği önemli olan dosyaları paylaşmamanız faydanıza olacaktır. Bu konuda oluşabilecek zararlardan Kolaypaylas.com sitesi sorumluk kabul etmez.

Kolaypaylas.com yüklenilen dosyaları virüs taramasına tabi tutmamaktadır. Bu yüzden indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçirmeniz tavsiye edilir. Bu konuda oluşabilecek zararlardan Kolaypaylas.com sitesi sorumluk kabul etmez.

Kolaypaylas.com sitesi barındırdığı dosyaları herhangi bir gerekçe göstermeden silebilir. Kullanıcı silinen dosya ile ilgili olarak hiçbir hak talep edemez.

Kolaypaylas.com sitesi tüm dosya yükleyen kullanıcıların ip adreslerini hukuki bir ihtilafta kanun uygulayıcılarla paylaşılmak üzere kayıt altına alır.

Kolaypaylas.com sitesi bu kuralları istediği zaman tek taraflı olarak değiştirebilir.

Kolaypaylas.com, yüklenen dosyaları, üye olan kullanıcıların iletişim bilgilerini ve ip kayıtlarını hiçbir şekilde toplu olarak 3. Kişilerle paylaşmayacağını taahhüt eder.

hakkımızda | kullanım şartları | sss | iletişim

Tamamen ücretsiz ve yerli üretim olan bu dosya yükleme projesini istediğiniz kadar dosya yüklemede kullanabilirsiniz.
Dosyalarınızı ve resimlerinizi upload edin ve kolayca paylaşın, biz de her aşamada sizi bilgilendirelim..